fbpx

AKTUALNOŚCI

CO NOWEGO W JANTARZE?


Akademia Jantara

Akademia Jantara

Zapraszamy wszystkie dzieci do Akademii Jantara! Wstęp wolny – bez konieczności zapisywania!

NOWE GODZINY SPOTKAŃ! – 16:00-19:00

Akademia Jantra to cykliczne mini wydarzenia realizowane w Centrum Handlowym Jantar, odbywające się na pasażu Galerii. Na cykl spotkań składają się 3 zajęcia: programowanie, robotyka i teatrzyk.

Programowanie – cykliczne spotkania z technologią i komputerami w formie warsztatów dla dzieci. Zajęcia będą prowadzone przez nauczyciela Marcina Kisielewskiego z Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych w Słupsku

Robotyka – cykliczne spotkania skierowane do dzieci w wieku szkolnym, oparte na warsztatach edukacyjnych, wykorzystujących zagadnienia z obszaru mechaniki, szeroko pojętego konstruowania i programowania. Zajęcia będą prowadzone pod patronatem Zespołu Szkół Mechanicznych i Logistycznych.

Teatrzyk – cykliczne spotkania z teatrem, skierowane do najmłodszych – dzieci w wieku przedszkolnym. Podczas zajęć grupa aktorów i animatorów wraz z czynnym udziałem dzieci prezentują jak w formie zabawy można poznać tajniki teatru. Podczas zajęć dzieci obejrzą przedstawienie, a następnie wezmą udział w szeregu zabaw, animacji i warsztatów, związanych z tematyką spotkania. Zajęcia będę prowadzone we współpracy z Agencją Artystyczną Frajda.

Na każdym spotkaniu dzieci zbierają naklejki do swojego dzienniczka. W maju każde dziecko, które uczęszczało na Akademię Jantar otrzyma nagrodę!

Im więcej naklejek, tym lepsza nagroda 😉

Akademia zaprasza!