fbpx

AKTUALNOŚCI

CO NOWEGO W JANTARZE?


Modny Jantar

Modny Jantar

Stylowe Środy

W okresie marzec – grudzień odbędą się cykliczne spotkania ze stylistką Aną Pelicana w sklepach CH Jantar pn. „Stylowe środy”. Jest to cykl spotkań skierowanych w szczególności do osób, które szukają swojego stylu, chcą poprawić wizerunek, dobrać odpowiedni fason do sylwetki lub po prostu uzupełnić garderobę.

Spotkania w ramach akcji odbywać się będą w każdą ostatnią środę miesiąca w okresie marzec-grudzień w wybranym  sklepie na galerii. W ramach spotkania  stylistka ustali potrzeby i preferencje Klienta, określi budżet na wspólne zakupy oraz pomoże Klientom bezpośrednio przy wyborze ubrań w sklepie.

Ana Pelicana to profesjonalny doradca wizerunkowy i osobista stylistka. Pracuje w branży modowej od ponad 10 lat. Przeprowadza pełne metamorfozy, prowadzi warsztaty stylu, szkolenia dla firm z zakresu dress code’u i stylizuje sesje zdjęciowe dla kobiet i mężczyzn. Regularnie uczestniczy w wydarzeniach modowych. Inspiracje czerpie od ludzi, którymi się otacza, sztuki oraz z Instagrama.

A od września czeka zupełna nowość! #Stylowe Łowy – Ana podczas wizyty w galerii będzie wybierać najlepiej ubranej osoby w galerii. Wybrana osoba otrzyma kartę podarunkową <3

www.facebook.com/anapelicana