fbpx

AKTUALNOŚCI

CO NOWEGO W JANTARZE?


Przyjdź do CH Jantar i rozpocznij z nami nowy rok szkolny!

Przyjdź do CH Jantar i rozpocznij z nami nowy rok szkolny!

W dniach 02 – 04 września na najmłodszych czekać będzie miasteczko drogowe, czyli połączenie świetnej zabawy z warsztatem edukacyjnym. Dzieci w wieku 3 – 8 lat będą mogły jeździć samochodami elektrycznymi na specjalnej jezdni ze znakami drogowymi. Ruch w miasteczku drogowym odbywać się będzie z poszanowaniem wszystkich zasad panujących na prawdziwej drodze.

Dla każdego miłośnika spinnerów przygotowaliśmy niespodziankę. Przyjdź do CH Jantar w dniach 2 – 3 września i zrób zakupy. Następnie zgłoś się do specjalnego Stanowiska z dwoma paragonami na zakupy zrobione tego samego dnia. Pokaż paragony i fidget spinner jest Twój! Pamiętaj, że każdy paragon musi być o wartości minimum 50 zł. Akcja trwa do wyczerpania zapasów. Szczegóły akcji będą dostępne w Stanowisku akcji.

Ale to nie wszystko, gdyż tylko 4 września i tylko za okazaniem legitymacji, na uczniów czekają wyjątkowe promocje przygotowane przez KFC i Multikino. W Multikinie będzie można zakupić bilet indywidualny w cenie szkolnego, na co dzień dostępnego jedynie dla zorganizowanych grup szkolnych. Na podobnej zasadzie sprzedawane będą „Zestawy szkolne”. W skład zestawu kosztującego 13 złotych wchodzi mały napój i mały popcorn.

W restauracji KFC każdy, kto pokaże legitymację szkolną, do dowolnego zestawu, boxa oraz kubełka otrzyma darmowego shake’a.

Ponadto na całe rodziny czekają konkursy i zabawy na scenie, podczas których do wygrania będą plecaki oraz piórniki.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego rozpoczęcia roku szkolnego.