fbpx

KARTA PODARUNKOWA CH JANTAR

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJEGdzie mogę kupić Kartę?

Kartę Podarunkową można kupić wyłącznie w Punkcie Informacyjnym CH Jantar. Opłata za Kartę może zostać dokonana kartą płatniczą lub przelewem, a jej wysokość odpowiada wybranej kwocie zasilenia Karty. Kupujący nie ponosi dodatkowych kosztów z tytułu jej wyrobienia. Kartę można zasilić dowolną kwotą od 30 zł do 4000zł.

Wyrobienie Karty nie wymaga żadnych formalności, wystarczy podać swoje dane osobowe. Jest to konieczne, aby w razie utraty Karty, użytkownik mógł ją zastrzec. Dzięki danym osobowym, konsultant będzie mógł ją odnaleźć w systemie i zablokować. Ponadto administrator programu jako instytucja finansowa jest zobligowany do rejestrowania danych osobowych osób kupujących Karty Podarunkowe w celu przeciwdziałania oszustwom finansowym i ‘praniu brudnych pieniędzy’.

Jak używać Karty?

Karta nie posiada numeru PIN, a transakcje na niej autoryzowane są podpisem użytkownika. Nie może być używana przy płatnościach on-line ani w bankomacie. Jeśli cena kupowanego towaru jest wyższa niż środki dostępne na Karcie, należy poinformować o tym kasjera. Kasjer powinien przeprowadzić wtedy transakcję łączoną – pobrać dostępną kwotę z Karty oraz resztę w innej formie płatności.

Jak mogę sprawdzić stan środków na Karcie?

Istnieje kilka możliwości sprawdzenia stanu środków na Karcie Podarunkowej:

  • na stronie internetowej www.flex-e-card.pl/sprawdz-saldo,
  • w Punkcie Informacyjnym CH Jantar,
  • pod numerem biura obsługi klienta +48 22 490 6923,
  • poprzez skanowanie smartfonem kodu QR na odwrocie Karty.

Kliknij tutaj, aby zobaczyć: Regulamin Karty Podarunkowej Centrum Handlowego Jantar

Więcej informacji znajdziesz w zakładce Pomoc.