Zakupy

MARTES SPORT

Poziom 0

Kontakt

Strona: martessport.com.pl

Tel.: 797 995 654


Martes Sport to sieć wielkopowierzchniowych sklepów sportowych. Zajmują powierzchnię od 270 do 1230 m2. W naszej ofercie znajdują się markowe artykuły sportowe do uprawiania najbardziej popularnych dyscyplin sportowych.

Oferta Martes Sport skierowana jest do klientów wymagających, przywiązujących dużą wagę do marki i jakości. Trafia w gusta zarówno wytrawnych sportowców, jak i tych, którzy dopiero szukają odpowiedniej dla siebie dyscypliny. Dzięki przejrzystej ekspozycji produktów sklepy Martes Sport są nowoczesne, przyjazne dla klienta oraz oddają klimat i atmosferę sportu. Funkcjonalna i tematyczna organizacja działów sportowych w sklepie pozwala na łatwe poruszanie się po obiekcie oraz szybkie zlokalizowanie poszukiwanego artykułu.

Pierwszy sklep został otwarty w sierpniu 2005 roku w Czeladzi. Prężny i konsekwentny rozwój sprawił, że w tej chwili mogą odwiedzić Państwo ponad sto salonów sportowych w całej Polsce. Z każdym miesiącem na mapie naszego kraju powstają nowe salony Martes Sport.


Kategoria: Sport,

Najnowsze


Martes Sport – gazetka promocyjna

Pierwsza odsłona gazetki promocyjnej Martes Sport!!! 6 stron produktów w atrakcyjnych cenach, ogromne rabaty i zniżki. Produkty znanych marek w niskich cenach. Już dziś odwiedź sklep Martes Sport w swoim mieście lub skorzystaj z możliwości zakupu on-line i zgarnij dodatkowe zniżki!!

 

Więcej »
Promocje
Copyright © CH Jantar 2013
Wykonanie: