Stylowa Środa z Aną Pelicaną w SOLAR


Stylowa Środa z Aną Pelicaną w SOLAR

Stylowa Środa w wersji stacjonarnej powraca!

Zapraszamy w ostatnią środę miesiąca (24.02) do sklepu SOLAR, gdzie stylistka Ana Pelicana będzie udzielać modowych porad za darmo! Ana nagrodzi także najciekawiej ubraną osobę w naszym Centrum kartą podarunkową o wartości 50 zł!

 

„Stylowe Środy” to cykliczne spotkania ze stylistką Aną Pelicana w sklepach CH Jantar. Jest to cykl spotkań skierowanych w szczególności do osób, które szukają swojego stylu, chcą poprawić wizerunek, dobrać odpowiedni fason do sylwetki lub po prostu uzupełnić garderobę.

Spotkania w ramach akcji odbywać się będą w każdą ostatnią środę miesiąca w wybranym  sklepie na galerii. W ramach spotkania  stylistka ustali potrzeby i preferencje Klienta, określi budżet na wspólne zakupy oraz pomoże Klientom bezpośrednio przy wyborze ubrań w sklepie.

Ana Pelicana to profesjonalny doradca wizerunkowy i osobista stylistka. Pracuje w branży modowej od ponad 10 lat. Przeprowadza pełne metamorfozy, prowadzi warsztaty stylu, szkolenia dla firm z zakresu dress code’u i stylizuje sesje zdjęciowe dla kobiet i mężczyzn. Regularnie uczestniczy w wydarzeniach modowych. Inspiracje czerpie od ludzi, którymi się otacza, sztuki oraz z Instagrama.

 

Obowiązek informacyjny związany z RODO: https://bit.ly/3sn5RRL

Obowiązek informacyjny – zgoda na wykorzystanie wizerunku w konkursie Stylowe Łowy: https://bit.ly/3uvfyiW