Stylowe Środy


Stylowe Środy

„Stylowe Środy” to cykliczne spotkania ze stylistką Aną Pelicana w sklepach CH Jantar. Jest to cykl spotkań skierowanych w szczególności do osób, które szukają swojego stylu, chcą poprawić wizerunek, dobrać odpowiedni fason do sylwetki lub po prostu uzupełnić garderobę.

Spotkania w ramach akcji odbywać się będą w każdą ostatnią środę miesiąca w wybranym  sklepie na galerii. W ramach spotkania  stylistka ustali potrzeby i preferencje Klienta, określi budżet na wspólne zakupy oraz pomoże Klientom bezpośrednio przy wyborze ubrań w sklepie.

Ana Pelicana to profesjonalny doradca wizerunkowy i osobista stylistka. Pracuje w branży modowej od ponad 10 lat. Przeprowadza pełne metamorfozy, prowadzi warsztaty stylu, szkolenia dla firm z zakresu dress code’u i stylizuje sesje zdjęciowe dla kobiet i mężczyzn. Regularnie uczestniczy w wydarzeniach modowych. Inspiracje czerpie od ludzi, którymi się otacza, sztuki oraz z Instagrama.

Stylowa Środa to też czas #StylowychŁowów – Ana podczas wizyty w galerii będzie wybierać najlepiej ubraną osobę w galerii. Wybrana osoba otrzyma kartę podarunkową <3