PROMOCJE

SPECJALNE OFERTY TYLKO DLA CIEBIE


Buzz Astral i NMF: Maraton Horrorów w Multikinie

Buzz Astral i NMF: Maraton Horrorów w Multikinie

17 czerwca br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć animację „Buzz Astral”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

„Buzz Astral” to nowy pełnometrażowy film Disneya i Pixara. Naszpikowana przygodami produkcja science-fiction opowiada o początkach Buzza Astrala – postaci, która była pierwowzorem zabawki – aby przybliżyć Strażnika Kosmosu rzeszy wiernych fanów. Na czele projektu stoi zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser „Gdzie jest Dory?” (2016), Angus MacLane.

Animacja trafi do kin 17 czerwca, ale już w czwartek 16 czerwca film będzie można zobaczyć na wielkim ekranie przedpremierowo.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Rozpocznij wakacje z dreszczykiem emocji! W ostatni dzień roku szkolnego na widzów spragnionych mocnych wrażeń czeka kolejna odsłona nocnego maratonu horrorów w Multikinie. Wszystkich wielbicieli kina grozy zapraszamy już 24 czerwca od godziny 22:00 na Maraton Horrorów!

 

W trakcie tego emocjonującego wydarzenia zaprezentujemy aż cztery najciekawsze propozycje z repertuaru kina grozy minionych miesięcy, a wśród nich:

– „Room 203″, czyli opowieść o dwóch przyjaciółkach, które wprowadzają się do nawiedzonego domu i odkrywają jego mroczne tajemnice,

– „Niewiniątka”, czyli jedną z głośniejszych premier z ubiegłorocznej edycji festiwalu w Cannes, łączącą w sobie elementy  horroru i dramatu sci-fi,

– „Men”, czyli jeden z bardziej oczekiwanych tytułów sezonu, niezwykle klimatyczny horror z Jessie Buckley (nominowaną w tym roku do Oscara za film „Córka”) w roli głównej,

– „X„, czyli propozycję od słynnego studia A24, które przypadnie do gustu wszystkim fanom horrorów klasy B.

NMF: Maraton Horrorów odbędzie się 24 czerwca (piątek).

Godzina rozpoczęcia:

Rozpoczęcie o 22:00

NMF: MARATON HORRORÓW odbędzie się 24 czerwca (piątek) jednocześnie we wszystkich Multikinie w Polsce (z wyłączeniem Multikina Pruszków, Młociny, Sopot, Stary Browar, Rzeszów )