fbpx

PROMOCJE

SPECJALNE OFERTY TYLKO DLA CIEBIE


RestRestauracje Subway® ruszają z letnimi kampaniami: nowe wrapy XL i mrożone kawy smakowe

RestRestauracje Subway® ruszają z letnimi kampaniami: nowe wrapy XL i mrożone kawy smakowe

Restauracje Subway® dodają trzy wrapy do swojej oferty, aby zapewnić klientom jeszcze więcej możliwości wyboru w porze lunchu. Nowe propozycje w menu opierają się na unikalnej kompozycji składników, wśród których można znaleźć m.in. Kurczaka Cezar, Stek z Serem, a dla wegan – pikantnego vegan patty. Ofercie towarzyszy promocja letnich, mrożonych kaw – poza kokosowym wariantem, dobrze znanym z poprzednich sezonów, marka stawia na kolejną sezonową nowość – mrożoną kawę jeżynową.

Wrapy na stałe wpisały się w menu restauracji Subway jako alternatywa dla sandwiczy oraz sałatek. Wraz z nową kampanią, pojawiają się one jednak w zupełnie nowej odsłonie, która szczególnie urozmaici ofertę marki. Tortille, pomidorowo-bazyliowa lub szpinakowa, wypełnione podwójną porcją składników, z dodatkiem świeżych warzyw i aromatycznych sosów, tworzą sycący posiłek. Nowe wrapy w rozmiarze XL pozostaną w stałej ofercie restauracji.

Letnie odsłony mrożonej kawy

Także oferta kawowa restauracji Subway nieustannie się rozwija. W poprzednim kwartale klienci mogli spróbować nowego wariantu o smaku prażonego orzecha laskowego. Wraz z nadejściem lata, do menu wkroczyły orzeźwiające kompozycje. Mrożona kawa kokosowa to propozycja dobrze znana z poprzednich sezonów, która niezmiennie cieszy się ogromnym powodzeniem wśród klientów. W tym roku Subway równolegle promuje zupełnie nowy wariant mrożonej kawy – jeżynowy, zapewniający owocowe orzeźwienie podczas upalnych dni.