fbpx
AMBER BY BACO
AMBER BY BACO

Multibrandowy sklep z renomowaną biżuterią, który posiada w swojej kolekcji produkty m.in. Pandora, Nomination i Rebecca.

Image title

PANDORA znana jest na całym świecie z wysokiej jakości ręcznie wykańczanej biżuterii w przystępnych cenach. Firma projektuje, produkuje i sprzedaje nowoczesną biżuterię wykonaną wyłącznie ze szlachetnych metali. PANDORA od lat inspiruje kobiety do wyrażania swojej indywidualności i osobistego stylu poprzez kobiecą biżuterię symbolizującą najważniejsze momenty życia. Oryginalne i szczegółowe wzory biżuterii PANDORA łączące w sobie tradycyjne rzemiosło z nowoczesną technologią sprzedawane są w ponad 100 krajach, na sześciu kontynentach, przez około 9 000 punktów sprzedaży, w tym ponad 1 800 markowych salonów PANDORA. Założona w 1982 roku, z siedzibą w Kopenhadze, w Danii, PANDORA zatrudnia ponad 16 700 osób na całym świecie, w tym około 11 000 w Gemopolis, w Tajlandii, gdzie firma produkuje biżuterię. Aby dowiedzieć się więcej odwiedź www.pandora.net.

Image title

Nomination jest światowym liderem na rynku biżuterii ze stali szlachetnej i złota. Nomination tworzy swoją biżuterię we Włoszech, a w ofercie posiada kolekcje fashion zarówno dla kobiet jak i dla mężczyzn, do produkcji której używa tylko materiałów najwyższej jakości: stali szlachetnej, 18K złota, cyrkonii, szlachetnych i pół-szlachetnych kamieni naturalnych oraz diamentów. Nomination, synonim jakości, oryginalności i innowacji, to międzynarodowa marka dostępna w ponad 5000 niezależnych oraz 50 mononbrandowych sklepach detalicznych na całym świecie.

 

T: 538-392-333
GODZINY OTWARCIA
pon.-sob: 09:00 - 21:00
niedziela: zamknięte
POKAŻ NA MAPIE