fbpx
Canal+
Canal+

POZIOM 0

Salon Canal +, autoryzowany punkt Canal + dedykowany do sprzedaży oferty i obsługi Abonentów platformy cyfrowej Canal+.
Canal+ to nowoczesna, najbogatsza pod względem oferty programowej platforma płatnej telewizji premium w Polsce. Oferuje ponad 160 wyselekcjonowanych kanałów najwyższej jakości, w tym 81 w standardzie HD, dając jednocześnie dostęp do ponad 600 kanałów FTA.
Teraz Canal+ to również superszybki Internet LTE i telefonia komórkowa oraz najnowsza usługa Canal + Telewizja przez internet – na stronie ogladaj.canalplus.pl jak i na urządzeniach z systemem android w aplikacji Canal + (nie długo również na SmartTv jak i dedykowanym dekoderze) .
Dzięki temu swoją telewizję możesz oglądać gdzie chcesz, kiedy chcesz, jak długo chcesz i na dowolnym ekranie!
Na platformie Canal+ można oglądać najbardziej prestiżowe wydarzenia sportowe, hity filmowe, a także seriale oraz autorskie serie dokumentalne. Wszystko to dostępne na dziesięciu kanałach premium, nieprzerywanych reklamami, z rodziny CANAL+ PREMIUM: CANAL+ DOKUMENT, CANAL+ SERIALE, CANAL+, CANAL+ 1, CANAL+ FILM, CANAL+ FAMILY, CANAL+ SPORT, CANAL+ SPORT2, CANAL+ SPORT3 i CANAL+ SPORT 4. Na platformie znaleźć można szeroką gamę własnych kanałów tematycznych: nSport+, Ale kino+, Kuchnia+, Domo+, Planete+, MiniMini+ i teleTOON+.
Canal+ to również najnowocześniejsze, technologie m.in.: PVR (personal video recording); MULTIROOM; nc+ go TV – tysiące programów i filmów na życzenie, dostępnych po podłączeniu dekodera do Internetu; nc+ GO umożliwiający oglądanie telewizji i kolekcji VOD Canal+ na wybranym urządzeniu (laptopie, tablecie lub smartfonie) w dowolnym miejscu i czasie.
Od listopada 2017 r. CANAL+ (pod nazwą NC+) jako pierwszy dostawca usług TV zaprezentował najnowszy dekoder w technologii 4K. Dekoder 4K Ready UltraBox+ z perfekcyjną jakością obrazu 4K, przestrzennym dźwiękiem i twardym dyskiem 1 TB, nagrywa nawet 3 programy jednocześnie.

GODZINY OTWARCIA
POKAŻ NA MAPIE