fbpx
Dealz
Dealz

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group. Dealz inspiracje czerpie
z brytyjskiej sieci dyskontów Poundland, jednakże swoją ofertę asortymentową dostosowała do polskiego rynku, sprzedając produkty od zagranicznych oraz lokalnych dostawców.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania. Dziś jest ich już ponad 80, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

 

W Dealz znajdziesz znane marki w rekordowo niskich cenach – m.in. Doritos, Maltesers, Cadbury, Reese’s, TRESemmé, Softlan i wiele innych marek spożywczych i drogeryjnych – zapewniamy także szeroki wybór artykułów do dekoracji i wyposażenia domu, zabawek, narzędzi czy produktów dla zwierząt! Nasz asortyment składa się z ponad 3500 produktów, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Przyjdź do nas i przekonaj się jak dużo możesz zyskać! W Dealz wierzymy, że każdy zasługuje na produkty wysokiej jakości w korzystnych cenach. Nie na specjalne okazje, nie od czasu do czasu, ale na co dzień!

Jesteśmy dumni, że sieć Dealz zagościła na polskim rynku, a klienci zgodnie potwierdzają, że obok tak atrakcyjnych cen za markowe produkty ciężko przejść obojętnie.

Klienci mogą znaleźć produkty najlepszych, światowych marek w konkurencyjnych cenach, a także produkty znanych marek zagranicznych, których nie można było spotkać do tej pory na polskim rynku.

W najbliższych miesiącach będziemy pojawiać się w kolejnych dużych i mniejszych miejscowościach, by zadowolić nowych klientów!

Bo Dealz to DOBRE MARKI. SUPER CENY. ZAWSZE!

GODZINY OTWARCIA
POKAŻ NA MAPIE