fbpx
Intermarche
Intermarche

POZIOM 0

Jesteśmy siecią Supermarketów spożywczych działającą w ramach Grupy Muszkieterów. Otworzyliśmy już ponad 200 sklepów w całej Polsce i cały czas uruchamiamy nowe.

W nowym Intermarché na powierzchni ponad 1500 m2 można zrobić zakupy ogólnospożywcze i przemysłowe. Intermarché specjalizuje się w produktach świeżych, takich jak owoce, warzywa, nabiał czy mięso. Placówka oferuje świeże ryby, mięso pochodzące z własnego rozbioru oraz pieczywo z własnego wypieku. Uruchomiona została również wędzarnia, dzięki czemu Klienci mogą zakupić tradycyjny wyrób, produkowany na miejscu, według polskich receptur przez rodzimych masarzy.To, co wyróżnia Intermarché wśród lokalnej konkurencji, to szeroka gama produktów marek własnych, z których już ponad 1.300 wyróżnionych jest certyfikatem Selection – gwarancją najwyższej jakości oraz docenionych w plebiscycie „Doceń Polskie”. Dodatkowo produkty te oznaczane są Dietogramem – wizualną informacją o ich walorach odżywczych. Produkty własne Grupy Muszkieterów są tańsze od marek konkurencyjnych średnio o 20%. Ponadto tylko w supermarkecie Intermarché, oprócz towarów z tzw. średniej półki dostępne są również produkty delikatesowe z Francji. W ofercie około 20 000 produktów znajdą się także produkty bio i ekologiczne.

Bogactwo asortymentu oferowanego przez nasze sklepy uzupełniane jest szerokim wachlarzem usług. Oferujemy między innymi bony towarowe oraz paczki okazjonalne, które mogą być wspaniałym prezentem dla pracowników firmy. W naszych sklepach mogą Państwo również zapłacić rachunki, czy doładować telefon komórkowy. Wszystko to z myślą o Państwa wygodzie.
Na terenie sklepu funkcjonuje 8 kas.

Zapraszamy na zakupy.

T: 59 866 40 64 lub 59 866 40 60
GODZINY OTWARCIA
pon.-sob: 09:00 - 21:00
niedziela: zamknięte
POKAŻ NA MAPIE STRONA WWW