Pako Lorente
Pako Lorente

POZIOM 0

Marka Pako Lorente to młodość i świeżość. Pozwala mężczyźnie poczuć się odważnym, nowoczesnym i pewnym siebie.

To marka, która dodaje wigoru, a jednocześnie poprzez wysublimowane detale podkreśla indywidualizm i osobowość. Pako Lorente to marka pełna pasji, a w sezonie wiosna/lato 2014 przedstawia wizytówkę nowego looku mężczyzny…

Wiosenno-letnia kolekcja to inspiracja podróżami w ciekawe zakątki świata. Odważnie zestawia stonowane klasyczne koszule i biznesowe garnitury z casualową eksplozją kolorów w wygodnych bawełnianych marynarkach czy spodniach typu „chinos”. Fantazji i malowniczości kolekcji dodają modne graficzne nadruki na koszulach np. z motywem palmy, marynarskie kotwice lub inne etniczne wzory inspirowane wakacjami w egzotycznych miejscach.

Jest swobodnym połączeniem klasyki, odważnej kolorystyki oraz inspiracji, które splatają elegancję klasycznych ubrań z casualowym stylem tworząc nowoczesny męski look.
Modnie na ślubnym kobiercu? Tak! Z Pako Lorente ta ceremonia staje się dla mężczyzny akcentem wzniosłości i niepowtarzalności. Kolekcja ślubna Pako Lorente energetyzuje stylem i kolorystyką oraz doskonale odzwierciedla nowe trendy w modzie ceremonialnej. Ta różnorodność i wszechstronność pozwoli stworzyć wrażenie szczególnego dopracowania poprzez możliwość zsynchronizowania kreacji panny młodej z kreacją pana młodego. W propozycjach ślubnych marki Pako Lorente mężczyzna nie tylko czuje się świetnie, ale i wygląda nadzwyczajnie. I takiego trafnego wyboru kreacji, na tę jedyną i niepowtarzalną chwilę w życiu Państwu życzymy.

T: 662 079 007
GODZINY OTWARCIA
pon.-sob: 09:00 - 21:00
niedziela: 09:00 - 20:00
POKAŻ NA MAPIE STRONA WWW