fbpx
Ray Obuwie
Ray Obuwie

Grupa Ray Obuwie jest niekwestionowanym liderem dystrybucji oraz detalicznej sprzedaży obuwia w północno wschodniej części Polski. Sieć sprzedaży Ray Obuwie od blisko 15 lat stara się zapewnić klientom szeroki wybór obuwia dla kobiet w konkurencyjnych cenach. Z myślą o naszych klientach, dokładamy wszelkich starań, by wraz niską ceną sprzedaży, jakość produktów była możliwie najlepsza, a mając wpływ na dobór tworzyw podczas powstawania kolekcji, dbamy o wybór możliwie najlepszych materiałów do ich produkcji.

Sieć sprzedaży liczy łącznie ponad 140 sklepów o powierzchni pojedynczych salonów 100 – 400 m2 gdzie w okresie jednego roku, dostarczanych jest ponad 1500 nowych modeli dla kobiet, mężczyzn, dzieci i młodzieży.

Idąc śladem częstych zapytań ze strony klientów oraz szukając nowych możliwości kontaktu z klientem i z myślą o zwiększeniu zasięgu sprzedaży swoich produktów Grupa Ray Obuwie zdecydowała się na otwarcie innowacyjnego sklepu internetowego, w którym będzie prezentować wszystkie kolekcje, które są dostępne w salonach detalicznej sieci sprzedaży.

Życzymy udanych zakupów

T: 885 656 523
GODZINY OTWARCIA
pon.-sob: 09:00 - 21:00
niedziela: zamknięte
POKAŻ NA MAPIE STRONA WWW