fbpx
Twoje Soczewki
Twoje Soczewki

TWOJE SOCZEWKI – KOMFORT WIDZENIA W ZASIĘGU WZROKU

„Poprawiamy jakość i komfort widzenia, nowoczesnymi metodami korekcji wzroku”

Od początku swojej działalności firma AVENIR MEDICAL pracuje nad dostarczaniem najwyższej jakości produktów i usług poprawiających jakość i komfort widzenia. W tym celu stworzyliśmy ogólnopolską sieć TWOJE SOCZEWKI. Dzięki niej soczewki kontaktowe oraz wszelkie preparaty służące pielęgnacji wzroku stają się dostępne na wyciągnięcie ręki.
Marka Twoje Soczewki powstała w 2005 roku i była odpowiedzią na rosnące potrzeby fachowej opieki nad pacjentami kontaktologicznymi. Typowe salony optyczne nie odważyły się wówczas podjąć wyzwania rozpowszechniania wiedzy z tej nowej, rozwijającej się dziedziny. Dzisiaj w naszej sieci działa kilkadziesiąt salonów na terenie całego kraju, a my wciąż pracujemy nad rozwojem sieci sprzedaży.
Dzięki naszym konsultantom każdy klient otrzyma zawsze fachową pomoc i poradę. Jeżeli dotychczas nie nosiliście Państwo soczewek kontaktowych, dobierzemy je w sposób fachowy, nauczymy jak się z nimi obchodzić, opowiemy o ich pielęgnacji. Posiadamy również w swojej ofercie soczewki kolorowe, które pozwolą na zmianę, jak i pogłębienie naturalnego odcienia oczu. Oferujemy również okulary korekcyjne i przeciwsłoneczne światowych marek. Dla użytkowników przygotowaliśmy szereg promocji, które umożliwią Państwu zapoznanie się z nowościami.
Nie zapominamy również o naszych podstawowych priorytetach:
NAJNIŻSZE CENY
PRODUKTY DOSTĘPNE OD RĘKI
NAJWYŻSZA JAKOŚĆ OBSŁUGI

Zapraszamy serdecznie!

T: 59 842 59 45
GODZINY OTWARCIA
pon.-sob: 09:00 - 21:00
niedziela: 09:00 - 20:00
POKAŻ NA MAPIE STRONA WWW