Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00

Kobieca Strona Jantara – Spotkanie z Pauliną Dulanowską

Już 12 września w godz. 18:00 – 20:00 odbędzie się pierwsze w cyklu 3 spotkań pt. „Kobieca strona Jantara”.

Czekamy na Was w specjalnie zaaranżowanej strefie na pasażu koło salonu Fielmann.

W programie:

Paulina Dulanowska, certyfikowana kreatorka wizerunku, osobista stylistka, opowie o najnowszych trendach w modzie i przeprowadzi warsztaty doboru stylizacji do sylwetki. Odpowiemy na pytania: co kryją nazwy: jabłko, gruszka, trójkąt, prostokąt i klepsydra? Jakimi fasonami podkreślić atuty swojej sylwetki? Jakie są najciekawsze trendy jesień/zima 2023 i w jakie elementy garderoby warto zainwestować na nadchodzący sezon?

Alicja Sokołowskaprofesjonalna brafitterka marki Esotiq, szkoleniowiec – jej wieloletnie doświadczenie w pracy w przymierzalni z kobietami nauczyło ją, że każda z nas jest inna i najważniejsze jest indywidualne podejście, zrozumienie potrzeb i problemów, z jakimi kobiety borykają się podczas doboru bielizny.

Alicja zdradzi nam tajemnice brafittingu, przedstawi podstawowe zasady doboru biustonosza oraz jego wpływ na zdrowie i estetykę, obali mity na temat naszych piersi i biustonoszy oraz pomoże, odnaleźć idealny stanik na co dzień, na trening i na plażę.

Marka Esotiq oferuje usługi brafittingu we wszystkich swoich salonach. Są one sygnowane przez Aleksandrę Mierzejewską – znaną ekspertkę w tym zakresie.

Dla uczestniczek przygotowaliśmy mały poczęstunek, a dla pierwszych 40 Pań – upominki.

Ilość miejsc siedzących jest ograniczona.

Projekt został objęty Honorowym Patronatem Prezydentki Miasta Słupska.