Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

„Jurassic World: Dominion” oraz „Jeżyk i przyjaciele” premierowo w Multikinie!

10 czerwca br. w kinach sieci Multikino premierowo można będzie zobaczyć wyczekiwaną premierę „Jurassic World: Dominion” oraz animację „Jeżyk i przyjaciele”. Bilety są dostępne w kasie kin, na stronie www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

„Jurassic World: Dominion” rozgrywa się cztery lata po zniszczeniu Isla Nublar. Dinozaury żyją i polują teraz razem z ludźmi na całym świecie. Ta krucha równowaga zmieni przyszłość i raz na zawsze okaże się, czy ludzie mają pozostać największymi drapieżnikami na planecie, którą teraz dzielą z najbardziej przerażającymi stworzeniami w historii. „Jurassic World: Dominion” pokaże nigdy nie widziane dinozaury, znakomitą akcję i zadziwiające nowe efekty wizualne. W rolach głównych w zapierającym dech w piersiach widowisku występują: Chris Pratt i Bryce Dallas Howard, zdobywczyni Oscara® – Laura Dern, Jeff Goldblum i Sam Neill.

Druga propozycja – animacja „Jeżyk i przyjaciele” opowiada historię Mili i Mędrka – dzieciaków-zwierzaków, które są parą najlepszych przyjaciół i zamieszkują leśną polanę. Dzielna języczka i przebojowy wiewiór wyruszają w świat by uratować leśne stworzenia, którym na skutek suszy zabrakło wody. Choć będą musieli stawić czoła wielu trudnościom, udowodnią, że nawet będąc małym, można zostać wielkim bohaterem.

Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie www.multikino.pl.

Zajmij w Multikinie najlepsze miejsce na premierze „Buzz Astral”!

 

Multikino rozpoczęło przedsprzedaż biletów na animację „Buzz Astral”! Film wejdzie na ekrany 17 czerwca br., a pierwsze pokazy przedpremierowe odbędą się już 16 czerwca br. Bilety są dostępne w kasach kin sieci Multikino, na www.multikino.pl oraz w aplikacji mobilnej.

 

„Buzz Astral” to nowy pełnometrażowy film Disneya i Pixara. Naszpikowana przygodami produkcja science-fiction opowiada o początkach Buzza Astrala – postaci, która była pierwowzorem zabawki – aby przybliżyć Strażnika Kosmosu rzeszy wiernych fanów. Na czele projektu stoi zdobywca nagrody Annie, doświadczony twórca animacji i współreżyser „Gdzie jest Dory?” (2016), Angus MacLane.

Multikino uruchomiło przedsprzedaż biletów na przedpremierowe pokazy animacja 16 czerwca br. oraz na premierowy tydzień 17 – 23 czerwca  br.  Bilety można nabywać w kasie każdego kina sieci, przez www.multikino.pl oraz aplikację na telefon.

W części kin sieci Multikino przedsprzedaż biletów na „Buzz Astral” rozpocznie się w innym terminie:

15.06.2022 – Multikino Warszawa Złote Tarasy, Multikino Warszawa Wola, Multikino Warszawa Targówek.