Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Kobieca strona Jantara – 14 listopada

Już 14 listopada w godz. 18:00 – 20:00 odbędzie się ostatnie spotkanie z cyklu Kobieca strona Jantara – Siła ukryta w Tobie.

Tym razem zapraszamy na warsztaty z kosmetolożkami, które opowiedzą Wam o tym, jak dbać o skórę.

Projekt został objęty Honorowym Patronatem Prezydentki Miasta Słupska.

Część pierwsza zostanie poprowadzona przez Monikę Szczęch – kosmetolog oraz wielką pasjonatkę kobiecego piękna. Posiada 15-letnie doświadczenie w branży Beauty. Zdobyła tytuł Mistrzyni Polski Makijażu. Jurorka Mistrzostw Makijażu oraz prelegentem na kongresach branży Beauty, a także wykładowczyni w szkołach kosmetycznych i uczelniach wyższych. Jest właścicielką gabinetu kosmetologii i medycyny estetycznej Beauty Visage w Słupsku.

Temat pierwszego warsztatu: Skóra w sezonie jesienno-zimowym.

Dowiecie się, jak zrozumieć jej potrzeby oraz jak o nią dbać, aby zachwycała swoim blaskiem i cieszyła się zdrowym wyglądem. Monika Szczęch przedstawi Wam podstawowy Beauty Plan właściwej pielęgnacji oraz najnowsze trendy w pielęgnacji skóry. Dowiecie się również, czym jest Glass skin oraz Skinimalizm.

Część drugą poprowadzi Małgorzata Szczepaniak – kosmetolog z kilkuletnim stażem. Jej pasją jest zajmowanie się skórą, szczególnie terapie skór problematycznych oraz anti-aging. Uważa, że terapie manualne to świetna metoda przeciwstarzeniowa – uczy jak to robić. Zadba o Waszą skórę w gabinecie Beauty Visage.

Temat drugiego warsztatu: Pozytywny wpływ masażu na skórę.

Wykład na temat masażu (czy warto, czy każdy może wykonywać masaż, czym to robić). W prezentacji dowiecie się, dlaczego warto wykonywać nawet krótki masaż. Prelegentka omówi techniki masażu, pokaże Wam odpowiednie ruchy i zaprezentuje akcesoria do masażu. Dowiecie się również więcej o

masażu kobido, jako wyjątkowej manualnej terapii anti-aging w gabinecie.

Całość poprowadzi nasza stylistka Paulina Dulanowska.

Dla uczestniczek przygotowaliśmy mały poczęstunek, a dla pierwszych 40 Pań – upominki.

Czekamy na Was w specjalnie zaaranżowanej strefie na pasażu kołostrefy przy „kubiku”.

Ilość miejsc siedzących jest ograniczona.

Udział w warsztatach jest bezpłatny.