Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Kobieca strona Jantara

„Kobieca strona Jantara” to cykl spotkań skierowanych do wszystkich Pań zainteresowanych nie tylko tematami mody, zdrowia i urody, lecz również zagadnieniami z zakresu rodzicielstwa, biznesu czy psychologii. Eventy przeprowadzane będą w formie warsztatów ze specjalistami w określonej dziedzinie.

Projekt został objęty Honorowym Patronatem Prezydentki Miasta Słupska. 

Podczas spotkań każda uczestniczka będzie mogła nie tylko wysłuchać wykładu na dany temat, ale także wziąć udział w warsztatach praktycznych, podczas których będzie miała możliwość wymienić się uwagami i doświadczeniem z innymi.

„Kobieca strona Jantara” to dobry pomysł na wartościowe spędzenie wolnego czasu dla każdej kobiety, w gronie, w którym będą się wzajemnie wspierać i doskonale rozumieć.

Tematyka spotkań na rok 2023:

12.09, godz. 18:00 – 20:00 – „Modna szafa, czyli trendy sezonu jesień/zima 2023”

Paulina Dulanowska, stylistka, certyfikowana kreatorka wizerunku, opowie o najnowszych trendach w modzie i przeprowadzi warsztaty doboru stylizacji do sylwetki, a Alicja Sokołowska – konsultantka marki Esotiq, zdradzi nam tajemnice brafittingu i nie tylko.

10.10, godz. 18:00 – 20:00 – „Siła ukryta w Tobie”

Warsztaty coachowo-psychologiczne Marzeny Śmigielskiej – coach-a, trenerki motywacyjnej, trenerki wystąpień publicznych.

14.11, godz. 18:00 – 20:00 – „Slow age w pielęgnacji duszy i ciała”

Opowiemy o kobido i pielęgnacji skóry w okresie jesienno-zimowym.

Zapraszamy do specjalnie zaaranżowanej strefy na pasażu obok salonu Fielmann. Na uczestniczki czeka mały poczęstunek, a dla pierwszych 40 Pań – upominki od CH Jantar i Partnerów.

Spędźmy ten czas razem!

Liczba miejsc siedzących jest ograniczona.