Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

KRYMINALNE KOBIETY

We wrześniu, razem z Miejską Biblioteką Publiczną im. Marii Dąbrowskiej w Słupsku, zapraszamy Was na spotkania z autorkami kryminałów – KRYMINALNE KOBIETY.

W środę 13.09 o godzinie 17:00 odbędzie się pierwsze autorskie spotkanie z Agnieszką E. Szumską, a 18.09 o godzinie 17:00 zapraszamy na spotkanie z Dianą Brzezińską.

 

A.E. Szumska – słupszczanka, entuzjastka podróży i kobieta wielu pasji. Od lat pracuje w bankowości. „Zapisane we krwi” jest jej debiutem literackim.

Diana Brzezińska – jak sama mówi „Badam sprawy zabójstw, piszę o nich i opowiadam. Cały czas poszukuję odpowiedzi na pytanie “DLACZEGO?”. Miłośniczka wszelkich zagadnień kryminalistycznych i dobrej literatury. Od lat biega po sądach, budynkach prokuratur, komisariatach i zakładach karnych, zgłębiając niezliczone śledztwa i badając popełnione w Polsce zabójstwa. Nieraz widziała rzeczy dla wielu niedostępne. To, co odkrywa za aktami spraw, inspiruje ją do tworzenia powieści kryminalnych. Autorka serii z Adrianną Czarniecką „Będziesz moja”, „Zaufasz mi”, „Obiecasz Mi” „Odejdziesz ze mną”, a także serii z prokurator Gabrielą Sawicką „Nie dopniesz swego”, „Nie odpuszczę”, „Nie wygrasz ze mną”, „Nie odkryjesz prawdy”. Spotkanie odbędzie się kilkanaście dni po premierze, najnowszego piątego tomu „Nie oszukasz mnie”, który opowiada o dalszym ciągu rozmaitych zdarzeń w życiu prokurator Sawickiej.

Czekamy na Was w specjalnie zaaranżowanej strefie na pasażu koło salonu Fielmann.