Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Wymarzone Święta w Centrum Handlowym Jantar – 6-23 grudnia 2022 r.

Przed nami grudzień – miesiąc wypełniony świąteczną atmosferą, która otacza nas ze wszystkich stron.

W Centrum Handlowym Jantar także nie może jej w tym czasie zbraknąć. Dlatego w najbliższych dniach dla wszystkich Klientów, przygotowaliśmy szereg bożonarodzeniowych atrakcji, które ucieszą miłośników Świąt w każdym wieku.

„Wymarzone Święta w Jantarze” rozpoczną się od wydarzenia, na które przez cały rok czekają wszystkie dzieci – od wizyty Świętego Mikołaja. 6 grudnia, w godz. 12-18, będzie można się z nim spotkać i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie.

Jeżeli ktoś nie zdąży tego dnia odwiedzić Centrum, Mikołaj przyjedzie jeszcze z wizytą do Jantara w niedzielę 11 i 18 grudnia.

To nie koniec atrakcji skierowanych do najmłodszych. W weekend 16, 17 i 18 grudnia, w godz. 12-18, wszystkie dzieci będą mogły skorzystać z warsztatów świątecznych, podczas których będzie można własnoręcznie napisać i ozdobić list do Świętego Mikołaja, stworzyć jedyną w swoim rodzaju kartkę świąteczną i wykonać eko ozdoby choinkowe. Warsztaty odbywają się o pełnych godzinach i trwają 45 minut.

Kolejna niespodzianka czeka na wszystkich łasuchów i miłośników bożonarodzeniowych przysmaków – w dniach 6, 14,15,16,22 i 23 grudnia, w godz. 14-18 będzie można odwiedzić Krainę Łakoci, czyli stoisko ze świątecznymi piernikami i gorąca czekoladą.

Oczywiście nie ma Świąt bez prezentów.

Żeby jeszcze bardziej ucieszyły najbliższych, powinny być pięknie zapakowane. W tym mogą pomóc Śnieżynki, które od 10 grudnia, aż do Wigilii będą pakowały wszystkim chętnym, którzy zrobili w Centrum zakupy na kwotę min. 100 zł, upominki w świąteczny papier. Stoisko działa w godz. 11-19.

Święta zagoszczą także na naszym profilu facebookowym galerii, gdzie będzie można wziąć udział w konkursie i każdego tygodnia wygrywać karty podarunkowe o wartości 500 zł