Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

CH Jantar

Największe centrum handlowe na Pomorzu Środkowym.

Centrum Handlowe Jantar jest największym kompleksem handlowym Pomorza Środkowego, regionalną stolicą mody i rozrywki.

Jantar zlokalizowany jest w odległości 3 km od ścisłego centrum Słupska, przy głównej drodze wyjazdowej w kierunku Szczecina. Dogodny dojazd, nie tylko dla samochodów osobowych, to jeden z niekwestionowanych atutów tej lokalizacji.

powierzchni handlowej
0 tys. m2
poziomy
0
lokali handlowych
0
miejsc parkingowych
0

Jantar to nowoczesny pod względem architektonicznym kompleks handlowy z szeroką ofertą sklepów znanych i cenionych marek odzieżowych oraz punktów usługowych. To także miejsce gwarantujące szeroką ofertę rozrywkową dla całej rodziny. Na naszych klientów czekają m.in. 6-salowe kino, liczne kawiarnie i restauracje, a na najmłodszych – plac zabaw.

To miejsce ciekawych wystaw, pokazów i koncertów. Bogata lista atrakcji doskonale uzupełnia ofertę rozrywkową blisko 100-tysięcznego Słupska i jego okolic. Niepowtarzalnego charakteru nadają Centrum przyjazna atmosfera, nieprzeciętna estetyka oraz ornamentyka.

Klienci dojeżdżają do Jantara w dużej mierze własnymi samochodami i dla nich przeznaczono 1100 miejsc na parkingach dostępnych od ulic: Szczecińskiej i Kołobrzeskiej.

Z kolei dla klientów niezmotoryzowanych dużym ułatwieniem jest wybudowana pętla autobusowa zlokalizowana w pobliżu ulicy Kołobrzeskiej.

Jantar na tle regionu

Liczące 57200 m2 powierzchni całkowitej Centrum jest największym na Pomorzu Środkowym (między Koszalinem i Trójmiastem). To właśnie tu mieszkańcy Słupska najchętniej robią zakupy. Na jego terenie znajdują się zarówno wielkopowierzchniowe sklepy znanych marek, jak i małe wyspecjalizowane salony. Poszerzając ofertę o część rozrywkową (nowoczesne kino oraz strefa restauracyjna), Jantar stał się nie tylko miejscem robienia zakupów, ale również rodzinnego spędzania wolnego czasu.

Połowę naszych klientów stanowią mieszkańcy Słupska. Równie licznie odwiedzają nas również mieszkańcy okolicznych miejscowości, takich jak Ustka, Sławno, Darłowo, Miastko, Lębork, Bytów oraz Koszalin.

Powstanie Centrum znacząco ożywiło też inwestycje na sąsiednich terenach, istotnie wpływając na ich atrakcyjność.
ZAPRASZAMY!

Historia

Centrum zostało otwarte 26 września 2008 roku. Na powierzchni ok. 23 tys. m2 zlokalizowano 70 lokali, do dyspozycji Klientów oddano 650 miejsc parkingowych. Większość butików stanowiły znane marki odzieżowe. W nowo otwartej galerii znalazły się również sklepy z artykułami dla domu i wnętrza, salony z multimediami oraz prasą. Uzupełnienie oferty stanowiły restauracje, kawiarnie oraz supermarket spożywczy. Wybudowanie CH Jantar okazało się jednak niewystarczające dla słupskiego rynku. Przyspieszyło to decyzję właściciela o jego rozbudowie i uatrakcyjnieniu oferty, co było ważnym wydarzeniem dla mieszkańców Słupska i okolic. W Jantarze pojawiły się sklepy nieobecne dotąd w regionie. Aby umożliwić poszerzenie oferty, ułatwić dotarcie do Centrum i uatrakcyjnić jego wygląd, budynek zwiększył swoją powierzchnię handlową do prawie 45 tys. m2; z kolei liczba miejsc parkingowych niemalże się podwoiła. Dodatkowo, tuż przy wejściu do Centrum od strony ulicy Kołobrzeskiej, wybudowano nową pętlę autobusową, dzięki której mieszkańcy Słupska mogą dotrzeć do Jantara komunikacją miejską.

Otwarcie rozbudowywanej części odbywało się w dwóch etapach. Po każdym z nich oferta poszerzała się o coraz to nowe marki i usługi.

W I fazie otwarcia (19-20 listopada 2011 roku) oferta poszerzyła się głównie o znane i cenione na polskim rynku marki modowe.

W II fazie otwarcia (18-20 maja 2012 roku) w ofercie pojawiła się strefa rozrywki. Nastąpił też dalszy rozwój oferty modowej, usługowej oraz strefy dla majsterkowiczów.