Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

TAYLOR SWIFT „THE ERAS TOUR” we wszystkich kinach sieci Multikino!

Fenomen kulturowy trwa na dużym ekranie! Fani Taylor Swift już mogą szykować się na koncerty „The Eras Tour” w październiku i w listopadzie we wszystkich kinach sieci Multikino! Pierwsze pokazy rozpoczną się 13 października. Bilety już można kupić w kasach kin, przez stronę www.multikino.pl i aplikację mobilną.

Multikino zaprasza na seans świetnej muzyki, który gwarantuje wokal, charyzma, wytrzymałość i wszechstronność Swift jako artystki. Już wkrótce zostanie pokazany jedyny w swoim rodzaju film z koncertu Taylor Swift! Uczestnicy wydarzenia zanurzą się w niesamowitym doświadczeniu, oglądając zapierającą dech w piersiach relację z trasy koncertowej, która zapisze się na kartach muzycznej historii. Pierwsze wydarzenie w Multikinie odbędzie się 13 października! W wybranych kinach pokazy będzie można zobaczyć w wersji ATMOS.

 

„The Eras Tour” to trwająca, szósta trasa koncertowa artystki podczas, której można usłyszeć utwory z jej wszystkich albumów, w tym najnowszego –  Midnights. Jest to druga stadionowa trasa Taylor Swift, a sam koncert trwa ponad trzy godziny i można go porównać do podróży przez wszystkie muzyczne epoki. Podczas wydarzenia na uczestników czekają 44 piosenki podzielone na 10 aktów prezentujących albumy Taylor.

 

Koncert „The Eras Tour” Taylor Swift odbędzie się we wszystkich kinach sieci Multikino: Biała Podlaska, Bydgoszcz, Czechowice-Dziedzice, Elbląg Ogrody, Gdańsk, Głogów, Gorzów Wielkopolski, Jaworzno, Kalisz, Katowice, Kielce, Kłodzko, Koszalin, Kraków, Leszno, Łódź, Lublin, Mielec, Olsztyn, Poznań 51, Poznań Malta, Poznań Stary Browar, Pruszków, Radom, Rumia, Rybnik, Rzeszów, Słupsk, Sopot, Świdnica, Świnoujście, Szczecin, Tarnów, Tychy, Tychy Gemini, Warszawa Młociny, Warszawa Reduta, Warszawa Targówek, Warszawa Ursynów, Warszawa Wola, Warszawa Złote Tarasy, Włocławek, Wrocław Pasaż Grunwaldzki, Zabrze,  Zgorzelec.

 

Multikina, w których wybrane pokazy koncertu „The Eras Tour” odbędą się w wersji ATMOS: Katowice, Pruszków, Warszawa Młociny, Gorzów Wielkopolski, Głogów, Tarnów, Mielec, Warszawa Reduta.

 

Harmonogram pokazów koncertu „The Eras Tour” w kinach sieci Multikino:

  • 13-15 października br.,
  • 19-22 października br.,
  • 26-29 października br.,
  • 2-5 listopada br.

 

Szczegółowy repertuar oraz bilety są dostępne na stronie www.multikino.pl. Zgodnie z regulaminem kina to wydarzenie specjalne nie jest objęte żadnym rodzajem zniżek.