Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Douglas

Douglas to największa w Polsce sieć perfumerii i właściciel pierwszej w Polsce autoryzowanej perfumerii internetowej. W kraju Douglas obecny jest od 2001 roku. W Polsce obecnie istnieje 105 perfumerii.

Perfumerie Douglas to największy w Polsce wybór światowych oraz krajowych kosmetyków pielęgnacyjnych, jak również makijażu i zapachów. W asortymencie znajduje się ponad 25 000 produktów selektywnych i popularnych. Wysokiej jakości obsługa klienta wyróżnia sieć Perfumerii Douglas na rynku polskim. Firma wyróżnia się też ofertą ponad 30 marek, które dostępne są wyłącznie w Douglas.

Perfumerie Douglas oferują „coś więcej” niż tylko sprzedaż kosmetyków, tworząc tzw. life style, rozumiany jako szeroki zakres usług i korzyści dla Klienta.

W Perfumeriach Douglas każdy może liczyć na profesjonalną obsługę oraz bezpłatne porady kosmetyczne i makijażowe.

Perfumerie Douglas są organizatorem wielu wydarzeń typu „beauty style”, takich jak: szkoły makijażu czy ekskluzywne wieczory VIP, na których prezentowane są najnowsze trendy ze świata kosmetyków oraz wiele innych. Stali Klienci Perfumerii Douglas są zawsze na bieżąco informowani o nowościach i wyjątkowych wydarzeniach w branży kosmetycznej.

Każdy zakup w Perfumerii Douglas jest – na życzenie Klienta – elegancko, bezpłatnie pakowany w wyjątkowym stylu.

Czekamy na Państwa w naszych Perfumeriach!

Kategoria:

Godziny otwarcia

pon.-sob: 9:00 - 21:00
niedziela: zamknięte

Najnowsze promocje