Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Grycan

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest obecna na polskim rynku od 2004 r. W ciągu 18 lat istnienia firma Grycan rozwinęła największą rodzinną sieć lodziarnio-kawiarni firmowych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Obecnie liczy niemal 150 lokali. Oferta marki Grycan zawiera ponad 60 różnych smaków lodów, zarówno tych na bazie śmietanki kremówki, jogurtu naturalnego jak, sorbetów z owoców i lodów wegańskich oraz wybór kilkudziesięciu kompozycji deserów lodowych. Ponadto w sprzedaży detalicznej znajdują się familijne lody tradycyjne
w opakowaniach 1100 ml, 900 ml i 500 ml, sorbety w opakowaniach 500 ml, lody jogurtowe w opakowaniach 500 ml, lody wegańskie w opakowaniach 500 ml oraz lody impulsowe w kubeczku 125 ml z dołączoną łyżeczką. Menu lodziarnio-kawiarni obejmuje również domowe ciasta i torty, rurki z bitą śmietaną, torty lodowo-bezowe, świeżo wyciskane soki i koktajle owocowe oraz kawę parzoną z wyjątkowej, włoskiej mieszanki, wybranej osobiście przez właścicieli. Marka Grycan to dzieło życia Elżbiety i Zbigniewa Grycanów, które stworzyli czerpiąc wiedzę z własnych doświadczeń, tradycji cukierniczych swoich rodzin i zachowanych receptur Lodów od Pokoleń. Dziś firmę prowadzą wspólnie z córką Małgorzatą i przy wsparciu drugiej córki – Magdaleny.

Marka Grycan – Lody od pokoleń jest liderem rynku lodów familijnych w Polsce.

Lody Grycan to wyjątkowy smak i najwyższa jakość, którą gwarantuje sam Zbigniew Grycan. Tworzone z poszanowaniem tradycji przekazywanej w rodzinie Grycanów z pokolenia na pokolenie.

Więcej informacji o marce Grycan-Lody od pokoleń znaleźć można na stronie internetowej oraz profilach społecznościowych marki:

www.grycan.pl

www.facebook.com/grycan

www.instagram.com/lodygrycan

www.youtube.com/user/grycan

www.pinterest.com/lodygrycan

Kategoria:

Godziny otwarcia

pon.-sob: 9:00 - 21:00
niedziela: zamknięte

Najnowsze promocje