Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Top Secret

Kobiety są romantyczne, delikatne i pełne wdzięku. Są również kolorowe niczym ptaki, pełne energii i odrobiny szaleństwa. Jedno jest pewne, każda z nich jest piękna i wyjątkowa. Marka Top Secret doskonale to rozumie i od ponad 27 lat tworzy ubrania, które łączą te wszystkie cechy i pozwalają każdej klientce wyrazić swój indywidualny styl.

Doświadczone projektantki tworzą kolekcje pełne oryginalnych wzorów, barw i fasonów, które sprawdzą się na różnych typach kobiecych sylwetek. Wśród dużej ilości dostępnych modeli można odkryć zarówno odzież bazową jak i nietuzinkową, która pozwoli tworzyć uniwersalne i wygodne stylizacje na różne okazje. W ofercie króluje dzianina, sukienki, topy z ciekawymi nadrukami oraz praktyczne zestawy. Dobrać można również modne akcesoria takie jak np. apaszki, paski lub biżuteria.

Marka dba o to, by każda kobieta mogła ubierać się w oparciu o najnowsze trendy w atrakcyjnej cenie.

Ważnym aspektem jest również troska o potrzeby klientek, dlatego w sklepach zlokalizowanych w całej Polsce, mogą one liczyć na wsparcie doświadczonych sprzedawców, którzy chętnie przyjmują rolę osobistych stylistów, służących radą i pomocą.
Wszystko to w miłej, domowej atmosferze.

Kolekcje Top Secret dostępne są również online w sklepie internetowym www.topsecret.pl.

Kategoria:

Godziny otwarcia

pon.-sob: 9:00 - 21:00
niedziela: 9:00 - 20:00

Najnowsze promocje