Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Okolica pełna niespodzianek

Nie tylko wypoczynek na pięknych plażach może zaoferować turystom region słupski. Przyjeżdżając nad Bałtyk warto także skorzystać z innych możliwości wypoczynku i atrakcji. Wystarczy rozejrzeć się wokół siebie. Okolice Słupska obfitują w różnego rodzaju szlaki turystyczne: piesze, rowerowe lub kajakowe.

Mnogość i malowniczość tras do pokonania powodują, że jest w czym wybierać. Skorzystać można zarówno z szlaków dla początkujących turystów, jak i najbardziej doświadczonych. Także zwiedzanie pełnego zabytków i śladów historii Słupska warto przeprowadzić korzystając z miejskich szlaków turystycznych.
Zmęczonych kąpielami słonecznymi wczasowiczów lub tych, którzy nie lubią bezczynnego wylegiwania się na plaży powinny zainteresować rejsy wędkarskie na pełne morze. Z przygody w wędką na kutrze lub wprost z brzegu można skorzystać w każdym porcie Pomorza Środkowego.
Podróżowanie po regionie słupski nie musi łączyć się z wysiłkiem fizycznym i spalaniem kalorii. Dla wielbicieli podróży kulinarnych ziemia słupska oferuje bogactwo nieznanych nigdzie indziej potraw i smaków wywodzących się z tradycji tych terenów.
Atrakcje czekają także na przybywających w innych porach roku niż lato. Jesienią warto dotrzeć do podsłupskich Kępic na mistrzostwa w zbieraniu grzybów, a zimą nad morze obserwować siłę żywiołów w czasie licznych sztormów.
Zacznij zwiedzać region słupski już teraz!