Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Jantarowe Teatrzyki 2024

Zapraszamy na kolejną serię Jantarowych Teatrzyków dla Dzieci! Powracamy z cyklem bezpłatnych animacji i warsztatów dla najmłodszych w wybraną sobotę miesiąca w godzinach 14:00 – 15:30 w strefie przy salonie Fielmann 😊

 

Czego możecie spodziewać się najbliższych miesiącach?

23 marca – „Legenda pierwszego kwiatu” – spektakl poświęcony nadejściu wiosny. Razem z dziećmi będziemy musieli odnaleźć Panią Wiosnę i właściwie przygotować się do wkroczenia w tę porę roku.

27 kwietnia – „Spór o dwór” – spektakl, w którym opowiemy o prawdzie i kłamstwie oraz wskażemy, jak radzić sobie z odróżnianiem tych pojęć.

25 maja – „Przyjaciele z ulicy Krzemowej” – spektakl przedstawi świat przyszłości, opowiemy o sztucznej inteligencji i wypunktujemy jej pozytywne i negatywne aspekty dla rozwoju najmłodszych.

22 czerwca – „Pan Kleks w krainie przyszłości” – spektakl powróci do postaci Pana Kleksa. Wspólnie razem z dziećmi stworzymy wymarzoną kleksową krainę.

Potem robimy  krótką, wakacyjną przerwę i wracamy z nowym programem WE WRZEŚNIU!

 

Pamiętajcie o zabieraniu ze sobą PASZPORTÓW – zbierajcie naklejki za uczestnictwo, a na koniec roku wymienicie paszport na nagrodę – niespodziankę!

 

Nie ma zapisów, wstęp jest bezpłatny – po prostu przychodzicie i bawicie się razem z nami!