Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

Levis Guess Mustang

Levi’s

Marka Levi’s stanowi uosobienie klasycznego i swobodnego amerykańskiego stylu. Od czasu ich wynalezienia przez Levi Straussa w 1873 roku, dżinsy Levi’s stały się najbardziej rozpoznawalnymi a jednocześnie najczęściej kopiowanymi spodniami na świecie. Dziś marka Levi’s dalej rozwija swojego niepohamowanego pionierskiego i innowacyjnego ducha, który jest niespotykany w branży odzieżowej. Nasz wybór odzieży denimowej i akcesoriów, dostępny w ponad 110 krajach, pozwala ludziom na całym święcie wyrazić ich osobisty styl. Aby uzyskać więcej informacji na temat marki Levi’s jej produktów i salonów sprzedaży, odwiedź www.levi.com. Informacje na temat Levi Strauss & Co. znajdziesz na stronie www.levistrauss.com.

Guess

Założona w 1981 roku marka GUESS rozpoczęła swoją działalność jako firma specjalizująca się w denimie. Intensywny rozwój firmy na przestrzeni lat pozwolił jej stać się międzynarodową marką odzieżową rozpoznawalną na całym świecie. Obecnie GUESS, Inc. projektuje, prowadzi sprzedaż, dystrybucję i licencjonuje kolekcje odzieży codziennej, denimu, torebek, zegarków, obuwia oraz innych produktów konsumenckich. Produkty GUESS są dystrybuowane za pośrednictwem firmowych sklepów GUESS oraz prestiżowych centrach handlowych i sklepach specjalistycznych na całym świecie. Na dzień 3 Listopada 2018 Spółka prowadziła bezpośrednio 1.108 sklepów detalicznych w obu Amerykach, Europie i Azji. Licencjobiorcy i dystrybutorzy Spółki prowadzili 584 sklepów detalicznych na całym świecie w ponad 100 krajach.

Mustang

Marka Mustang Jeans istnieje na rynku europejskim od 1948 roku, kiedy to zostały wyprodukowane pierwsze spodnie Mustang. Kolekcje Mustanga kierowane są do ludzi ceniących sobie dobrą jakość, oryginalność i komfort noszenia odzieży, a wszystko to za rozsądną cenę. Sklepy Mustang zawsze posiadają pełną ofertę produktów Mustang Jeans co sprawia, że każdy znajdzie dla siebie coś odpowiedniego.

Kategoria:

Godziny otwarcia

pon.-sob: 9:00 - 21:00
niedziela: zamknięte

Najnowsze promocje