Największe centrum handlowe w Słupsku

DZISIAJ OTWARTE: 9:00 - 21:00
Szukaj
Zamknij to pole wyszukiwania.

ODKRYJ KOBIECĄ STRONĘ JANTARA W 2024!

#WAKACYJNA PRZERWA

WRACAMY DO WAS WE WRZEŚNIU Z NOWĄ DAWKĄ KOBIECEJ ENERGII!

 

Kobieca strona Jantara to cykl bezpłatnych spotkań skierowanych do wszystkich Pań zainteresowanych nie tylko tematami mody, zdrowia i urody, lecz również zagadnieniami z zakresu rodzicielstwa, biznesu czy psychologii. Eventy przeprowadzane są w formie warsztatów ze specjalistami w określonej dziedzinie.

Projekt miał swoją inaugurację we wrześniu 2023 i objął trzy spotkania, w tym roku – na uczestniczki czeka aż 7 inspirujących wydarzeń.

Projekt został objęty Honorowym Patronatem Prezydentki Miasta Słupska.

Podczas spotkań każda uczestniczka będzie mogła nie tylko wysłuchać wykładu na dany temat, ale także wziąć udział w warsztatach praktycznych, podczas których będzie miała możliwość wymienić się uwagami i doświadczeniem z innymi.

„Kobieca strona Jantara” to dobry pomysł na wartościowe spędzenie wolnego czasu dla każdej kobiety, w gronie, w którym będą się wzajemnie wspierać i doskonale rozumieć.

Tematyka spotkań na pierwszą połowę roku 2024:

12 marca, godz. 18:00 – 20:00 – „Bądź Fit na wiosnę” – spotkanie poprowadzi Magdalena Mróz – wykwalifikowana trenerka medyczna, instruktorka fitness oraz managerka klubu JustGYM w CH Jantar.

Pierwsza część spotkania to rozmowa o dietetyce, a w drugiej przeprowadzone zostaną warsztaty na temat jogi twarzy. Dodatkowo Panie będą mogły skorzystać z analizy składu ciała.

9 kwietnia, godz. 18:00 – 20:00 – „Sztuka pewności siebie: Mów skutecznie, działaj skuteczniej” – Karol Kotusiewicz, pochodzący ze Słupska, trener, autor i prelegent szkoleniowy, doświadczony dziennikarz radiowy i telewizyjny, specjalistka od projektowania i wdrażania narzędzi wizerunkowych dla prywatnych przedsiębiorstw i osób publicznych, pasjonat employer brandingu, budowania marki osobistej, protokołu dyplomatycznego oraz komunikacji kryzysowej (więcej: https://dajeslowo.org/).

Spotkanie skupi się na rozwijaniu umiejętności komunikacji publicznej i budowaniu pewności siebie u kobiet. W trakcie warsztatów uczestniczki zdobędą praktyczne narzędzia, które pomogą im skutecznie przekazywać swoje myśli. Uczestniczki nauczą się kontrolować język ciała, pracować nad intonacją oraz radzić sobie z ewentualnymi tremami przed publicznym wystąpieniem.

14 maja, godz. 18:00 – 20:00 – „Modowe inspiracje” – Paulina Dulanowska – stylistka, certyfikowana kreatorka wizerunku opowie nam o o trendach sezonu wiosna/ lato 2024 oraz zapozna uczestniczki z analizą kolorystyczną i przygotowaniem stylizacji na manekinach w konkretnym typie urody.

Zapraszamy do specjalnie zaaranżowanej strefy na pasażu obok salonu Fielmann. Na uczestniczki czeka mały poczęstunek, a dla pierwszych 40 Pań – upominki od CH Jantar i Partnerów.

Spędźmy ten czas razem! Skorzystaj z wyjątkowej okazji do rozwoju i inspiracji!

WSTĘP WOLNY!

Liczba miejsc siedzących jest ograniczona.